Kategori arşivi: Co-location

VSPEX Blue Nedir ?

 

Altyapıların en büyük sorunlarından biri karmaşık yapılarıdır. Müdahale ve yönetim zorluğu nedeniyle standart sunucular bazen ciddi zaman kaybına neden olabilmektedir.

Bu sorunu çözmek için kolları sıvayan EMC, yeni VSPEX BLUE ile kolay kurulan, kolay yönetilen BT Altyapısını işletmelerin beğenisine sunuyor. 15 dakikada kurulup kullanılır hale getirilebilen EMC VSPEX BLUE tüm bt altyapı ihtiyaçlarını karşılıyor.

EMC VSPEX BLUE redefines simplicity. Consolidation. Virtual Desktops. Applications. Hybrid Cloud. Remote Office. Manage all that faster, better, simpler with VSPEX BLUE. It’s a single, very small, very smart “Hyper-Converged Infrastructure” appliance that will change how you think about IT. Unprecedented levels of performance, business agility, and reliability are all “Hyper-Simplified.” So is deployment, management, security, and scaling out to huge capacity.

 

VSPEXBLUE

co-location nedir ?

co-location verimerkezinden hat ve sunucu bulundurma alanını kiralamaktır. Sunucunuzu alıp verimerkezindeki kiraladığınız kabine monte edip kullanabilirsiniz. Yönetim tamamen size aittir. Verimerkezi sunucu için gerekli elektrik, uygun ortam, koruma, internet altyapısını sağlar. Birden çok sunucusu bulunanlar bir kabin kiralayabilir. Tek sunucu içinde co-location sistemi tercih edilebilir ancak maliyet dedicatede göre fazla olacağından firma sitediğiniz donanımı sağlayabiliyorsa  dedicated öneririz.